KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14927210
nr 1492 7210
Lars Herder
(1923-1976), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 38x44 cm, yttermått inklusive ram: 43x50 cm
Lars Herder, svensk bildkonstnär född 1923, död 1976.
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:55:06